Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
