Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Imported
fr: Importé

en: Created
fr: Créé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Template
fr: Gabarit

en: Add template
fr: Ajouter un gabarit

en: Delete template
fr: Supprimer le gabarit

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Failed
fr: Échec

en: Templates
fr: Modèles

en: New
fr: Nouveau

en: Brand
fr: Marque

en: Target
fr: Cible

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Skipped
fr: Ignoré

en: Paragraph field
fr: Champ Paragraphe

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fr: %type : @message dans %function (ligne %line de %file).
