Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Template
hr: Predložak

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Edit template
hr: Uredi predložak
