Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
