Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
