Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
