Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Id
nl: ID

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Failed
nl: Mislukt

en: New
nl: Nieuwe

en: Brand
nl: Merk

en: Target
nl: Doel

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Edit template
nl: Template bewerken

en: Paragraph field
nl: Paragraafveld

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).
