Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
