Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Template
ro: Șablon

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Failed
ro: Eșuat

en: Templates
ro: Şabloane

en: New
ro: Nou

en: Target
ro: Țintă

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
