Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Target
ug: ئوبيېكت
