Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
