Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Template
ar: القالب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Failed
ar: فشل

en: Templates
ar: القوالب

en: New
ar: جديد

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
