Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
