Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Imported
es: Importado

en: Created
es: Creado

en: Template
es: Plantilla

en: Add template
es: Agregar plantilla

en: Delete template
es: Eliminar plantilla

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Failed
es: Falló

en: Templates
es: Plantillas

en: New
es: Nuevo

en: Brand
es: Marca

en: Target
es: Destino

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Skipped
es: Ignorado

en: Paragraph field
es: Campo Paragraph

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
