Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Id
et: ID

en: Template
et: Mall

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: New
et: Uus

en: Target
et: Siht

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
