Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Template
hi: फर्मा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: New
hi: नया

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
