Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Template
cs: Šablona

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: New
cs: Nové

en: Target
cs: Cíl

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
