Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: New
eu: Berriak
