Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Imported
ja: インポート済

en: Created
ja: 作成

en: Id
ja: ID

en: Template
ja: テンプレート

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Failed
ja: 失敗

en: Templates
ja: テンプレート

en: New
ja: 新

en: Target
ja: ターゲット

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Default text format
ja: デフォルトのテキストフォーマット

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
