Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
