Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Content type
ru: Тип материала

en: Imported
ru: Импортировано

en: Created
ru: Создано

en: Template
ru: Шаблон

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: Authored on
ru: Создан в

en: Failed
ru: Не удалось

en: Templates
ru: Шаблоны

en: New
ru: Новое

en: Brand
ru: Бренд

en: Target
ru: Цель

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон

en: Paragraph field
ru: Поле параграфа
