Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Failed
he: נכשל

en: New
he: חדש

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
