Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Failed
is: Miseydnaðist
