Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
