Publish content from WoodWing Studio (2.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Template
sv: Mall

en: Authored on
sv: Författad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Templates
sv: Mallar

en: New
sv: Ny

en: Brand
sv: Bomärke

en: Target
sv: Mål

en: Edit template
sv: Redigera mall

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
