Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Template
ar: القالب

en: Templates
ar: القوالب
