Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Target
ug: ئوبيېكت
