Publish content from WoodWing Content Station Aurora (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Content type
ru: Тип материала

en: Template
ru: Шаблон

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Target
ru: Цель

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон

en: Paragraph field
ru: Поле параграфа
