Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
