Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Structure
fil: Pagkakayari
