Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
