Where We Are Finder (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Actions
fa: عملکردها

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Structure
fa: ساختار

en: Asc
fa: صعودی
