Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Points
da: Point

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Telephone
da: Telefon

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Structure
da: Struktur

en: The unique ID of the node.
da: Det unikke ID for dette indholdselement.

en: Asc
da: Stigende
