Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Structure
eo: Strukturo

en: Asc
eo: kreske
