Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Actions
es: Acciones

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Points
es: Puntos

en: Page
es: Página

en: Published
es: Publicado

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Authored by
es: Escrito por

en: Address
es: Dirección

en: Configuration
es: Configuración

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Marker
es: Marcador

en: Website
es: Página web

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Telephone
es: Teléfono

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Styling
es: Aplicando estilo

en: Structure
es: Estructura

en: The unique ID of the node.
es: El ID único del nodo,

en: Geolocation
es: Geolocalización
