Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Points
gl: Puntos

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Authored by
gl: Creado por

en: Address
gl: Enderezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Structure
gl: Estrutura
