Where We Are Finder (2.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Structure
mn: Бүтэц
