Where We Are Finder (2.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Structure
af: Struktuur
