Where We Are Finder (2.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
