Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Structure
cy: Strwythur
