Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Address
fr: Adresse

en: Sort by
fr: Trier par

en: Website
fr: Site web

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Telephone
fr: Téléphone

en: Offset
fr: Décalage

en: Radius
fr: Rayon

en: Created by
fr: Créé par

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Styling
fr: Mise en forme

en: Master
fr: Principal

en: Geolocation
fr: Géolocalisation

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
