Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Points
pl: Punkty

en: Page
pl: Strona

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Website
pl: Strona WWW

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Telephone
pl: Telefon

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Radius
pl: Promień

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Styling
pl: Stylowanie

en: Structure
pl: Struktura

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Geolocation
pl: Geolokacja
