Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha10) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Telephone
ta: தொலைபேசி

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு
