Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Points
ru: Баллы

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Address
ru: Адрес

en: Store Name
ru: Название магазина

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Website
ru: Вебсайт

en: Changed
ru: Изменение

en: Telephone
ru: Телефон

en: Radius
ru: Радиус

en: Created by
ru: Автор

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Structure
ru: Структура

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
