Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha12) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Address
ca: Adreça

en: Configuration
ca: Configuració

en: Website
ca: Lloc web

en: Changed
ca: Canviat

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Styling
ca: Estil

en: Structure
ca: Estructura
