Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha12) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Address
th: ที่อยู่

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Telephone
th: โทรศัพท์

en: Radius
th: รัศมี

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Structure
th: โครงสร้าง
