Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha15) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Structure
sl: Struktura
