Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Points
cs: Body

en: Page
cs: Stránka

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Store Name
cs: Jméno obchodu

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Website
cs: Webová stránka

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Telephone
cs: Telefon

en: Offset
cs: Posun

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Styling
cs: Stylování

en: Structure
cs: Struktura

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
