Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Points
hu: Pontok

en: Page
hu: Oldal

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Store Name
hu: Bolt név

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Website
hu: Webhely

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Offset
hu: Eltolás

en: Radius
hu: Sugár

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Styling
hu: Stílus

en: Structure
hu: Felépítés

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
