Where We Are Finder (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Structure
si: ආකෘතිය
